Strona główna KRONIKA 2013/2014 Wystawa prac plastycznych
Wystawa prac plastycznych PDF Drukuj Email

Dnia 09.02.2014 roku została zorganizowana w naszej szkole wystawa prac plastycznych uczniów III klas gimnazjum. „Maski – lampiony” zostały wykonane pod wpływem inspiracji różnymi rejonami świata a także wyobraźni uczniów. Barwne motywy były starannie opracowywane  a następnie przenoszone na papier i ozdabiane. Efekty wizualne jakie niosą ze sobą prezentowane prace powodują, że zatrzymujemy wzrok w chwili przerwy pomiędzy lekcjami i zapominamy na chwilę o trudnych sprawdzianach…

Na zajęciach artystycznych uczniowie wykonują także inne prace, które warto zobaczyć. Malowane talerze to przykład jak można zmienić zwykły przedmiot w bardziej bajkowy. Poszukiwanie nowych form i sposobów wyrażania swoich pomysłów będzie nadal towarzyszyć gimnazjalistom w semestrze letnim a pogoda ducha sprzyjać będzie aktywności plastycznej.

Opracowała: Edyta Golec

 

  © 2011 Zespół Szkół w Łambinowicach

        Wszelkie prawa zastrzeżone


Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. 
Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Stworzone dzięki Joomla!. Poprawny XHTML i CSS.