Strona główna Konkursy międzyszkolne OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZEDMIOTOWY PINGWIN 2014 Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO
OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZEDMIOTOWY PINGWIN 2014 Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO PDF Drukuj Email

W dniu 20.11.2014 roku  uczniowie Gimnazjum w Łambinowicach uczestniczyli w  Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym „ Pingwin 2014 " z języka niemieckiego. Uczniowie uczestniczący w konkursie to Karolina Leibig, Amanda Vogt, Denis Fogel, Dawid Drobek i Fabian Sobek. Zadania konkursowe do naszego gimnazjum zostały przesłane z Warszawy. Konkurs podzielony był na trzy poziomy, w wszystkich trzech poziomach wzięło udział 1335 uczniów.

Uczniowie naszego gimnazjum przystąpili do najtrudniejszego poziomu a mianowicie trzeciego. Do poziomu trzeciego przystąpiło 124 uczniów  gimnazjum w tym nasza 5. Uczniowie musieli się wykazać wiadomościami z zakresu poprawnego zastosowania struktur leksykalno-gramatycznych  i umiejętnościami rozumienia tekstu czytanego. Zadania konkursowe po napisaniu zostały przesłane do sprawdzenia do Warszawy.    Wyniki prac   wraz z dyplomami otrzymaliśmy,  w miesiącu styczniu. Uczniowie zajęli  następujące miejsca:  Karolina Leibig 11 miejsce, Amanda  Vogt 17 miejsce, Denis Fogel 19 miejsce , Dawid Drobek 26 miejsce i Fabian Sobek 33 miejsce. Miejsca które zajęli nasi uczniowie są dużym sukcesem  biorąc pod uwagę, że wszyscy uczniowie są uczniami klasy drugiej naszego gimnazjum. Opiekunem uczniów jest Gabriela Deszczka.

 

Opr. Gabriela Deszczka


 

  © 2011 Zespół Szkół w Łambinowicach

        Wszelkie prawa zastrzeżone


Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. 
Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Stworzone dzięki Joomla!. Poprawny XHTML i CSS.