Strona główna
Wernisaż wystawy Projekt Pamięć PDF Drukuj Email

Dziś w naszej szkole otwarto uroczyście wystawę Projekt Pamięć. W tym szczególnym wydarzeniu wziął udział Wójt Gminy Łambinowice- pan Tomasz Karpiński, który przybliżył uczniom mini wykładem trudną historię II wojny światowej. Sama wystawa już od początku montowania jej w holu głównym szkoły wzbudziła zainteresowanie uczniów, którzy sami ją zaaranżowali. Tej niezwykłej ekspozycji łączącej w sobie SŁOWO –FILM -OBRAZ, towarzyszą warsztaty plastyczne, które prowadzi pani Edyta Golec – nauczyciel sztuki. Tym samym każdy może stać się i poczuć artystą, jak i również odkrywać pamięć własnej rodziny

Opr. Mariusz Madej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  © 2011 Zespół Szkół w Łambinowicach

        Wszelkie prawa zastrzeżone


Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. 
Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Stworzone dzięki Joomla!. Poprawny XHTML i CSS.