Strona główna
Fajny Dzień – Dzień Krawata i Spódniczki PDF Drukuj Email

 

Dnia 02.06. 2015 r. klasa II c zorganizowała „Dzień Krawata i Spódniczki”. Na dwóch długich przerwach, na pierwszym piętrze, można było skosztować upieczonych przez uczennice pysznych babeczek, rogalików i ciasta. Chętni uczniowie i nauczyciele włożyli tego dnia krawat lub spódniczkę – dzięki temu szkoła wyglądała bardzo elegancko. Najbardziej zachwycił nas Jacek, który tego dnia włożył zarówno krawat jak i spódniczkę!

Cały dzień uważamy za bardzo udany! Wszyscy świetnie się bawiliśmy!

Opracowała Kamila Piwowarczyk

 

 

 


 

  © 2011 Zespół Szkół w Łambinowicach

        Wszelkie prawa zastrzeżone


Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. 
Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Stworzone dzięki Joomla!. Poprawny XHTML i CSS.