Strona główna
Nagroda dla klasy IIc PDF Drukuj Email

Dnia 11 czerwca 2015r. uczniowie klasy 2c w nagrodę za najwyższą frekwencję oraz zwycięzcy projektu edukacyjnego z biologii, wzięli udział w darmowej wycieczce do Międzygórza pod kierownictwem Pani Ireny Raróg.

Około godz. 9.00 dotarliśmy do Przełęczy Puchaczówka, z której wyruszyliśmy zdobyć szczyt Czarnej Góry (1205m n.p.m.). Wszyscy wytrwale kroczyliśmy po szlaku. Podczas wyprawy oglądaliśmy malowniczy krajobraz górski. Przez cały dzień towarzyszyła nam słoneczna pogoda. Punktem kulminacyjnym wspinaczki było podziwianie przepięknej panoramy Kotliny Kłodzkiej z wierzy widokowej.

Następnie wyruszyliśmy przez Przełęcz Żmijowa Polana (bez większych zmian wysokości) do Międzygórza. Po krótkim odpoczynku i spożyciu pysznego  ciepłego obiadu oraz deseru (kasza z gulaszem i naleśniki -  przygotowane przez nasze panie kucharki ze szkoły) zwiedziliśmy Międzygórze i znajdujący się tam wodospad Wilczki. Wokół niego rośnie piękny, stary las mieszany i wznoszą się malownicze skałki. Wodospad wraz z najbliższym otoczeniem tworzą rezerwat przyrody.

Wzbogaceni o nowe doświadczenia i wspaniałą integracyjną przygodę wróciliśmy do domu.

Opr. I. Raróg


 

  © 2011 Zespół Szkół w Łambinowicach

        Wszelkie prawa zastrzeżone


Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. 
Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Stworzone dzięki Joomla!. Poprawny XHTML i CSS.