Uwaga konkurs PDF Drukuj Email

UWAGA - konkurs POD DOBRĄ OPIEKĄ


Organizatorem konkursu jest największa z Polsce kampania edukacyjno – profilaktyczna ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ, w której po raz kolejny nasza gmina bierze udział. Konkurs plastyczno-literacki POD DOBRĄ OPIEKĄ jest przeznaczony dla uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjalistów. Zadaniem uczestnika jest wykonanie pracy plastycznej lub literackiej obrazującej, czym może być dobra opieka.

Czym jest dobra opieka? Co to znaczy „dobrze się kimś opiekować”? Może masz na ten temat swoje przemyślenia? Może obserwujesz przykład dobrej opieki w swoim otoczeniu? Jeśli chcesz podzielić się swoją opinią, weź udział w konkursie plastyczno-literackim!

ZASADY:

Technika wykonania pracy: dowolna.

Format pracy: maksymalnie A0 (w przybliżeniu 85 cm × 112 cm), Prace plastyczne zgłaszane do konkursu mogą być wykonane dowolną techniką pozwalającą na utrwalenie obrazu (lub kształtu) na wybranym przez uczestnika materiale. Mogą zatem być narysowane, namalowane, wyklejone przy użyciu plasteliny, kolorowego papieru, krepy, produktów spożywczych (np. ryżu), uformowane z modeliny, wykonane z kasztanów, żołędzi, zapałek, guzików itp. Jednak prace plastyczne zgłaszane do konkursu nie mogą być przygotowane przy użyciu programów komputerowych. W przypadku pracy literackiej maksymalnie 3600 znaków (2 strony).

Prace dokładnie podpisz: koniecznie podaj swoje imię i nazwisko, nazwę gminy, w której znajduje się Twoja szkoła, nazwę i adres szkoły.

WAŻNE DATY:

Termin nadsyłania prac: 30 czerwca 2016 r.

Rozstrzygniecie konkursu: ok. 31 sierpnia 2016 r.

Przesłanie nagród do gminy: wrzesień 2016 r.

Nagrodami głównymi w konkursie Pod dobrą opieką ufundowanymi przez organizatora są laptopy, rowery, tablety.

Prace proszę przynosić do 22 czerwca do gabinetu pedagoga szkolnego.
Serdecznie zapraszam do udziału w konkursie i życzę powodzenia J

Opracowała: Agnieszka Jagieło- pedagog, gminny koordynator kampanii ZTU

 

  © 2011 Zespół Szkół w Łambinowicach

        Wszelkie prawa zastrzeżone


Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. 
Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Stworzone dzięki Joomla!. Poprawny XHTML i CSS.